ForumMLM.pl


Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
Luty 19th, 2019, 6:48am

Strona główna | Pomoc | Szukaj | Uczestnicy | Logowanie | Rejestracja
ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu :: Biznes XXI wieku ::

   ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu
   Współpraca - konkretne propozycje MLM
   Podejmę współpracę
(Moderatorzy: Admin, Jarco)
   Biznes XXI wieku
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj
   Autor  Wątek: Biznes XXI wieku  (Czytano 88 razy)
andsis1966

*MLM.pl Forum

   
Zobacz Profil | WWW |

Płeć: male
Posty: 2
Biznes XXI wieku
« w: Październik 10th, 2013, 9:21am »
Odpowiedz z cytatem | Zmień wiadomość


7 października 2013 r. startuje nowoczesny projekt Syn Trade. Jest to unikalne połączenie sklepu internetowego z programem partnerskim. Projekt utworzony w 2013 roku, będący efektem kilkuletnich analiz i doświadczeń, łączący w sobie tradycyjne i nowoczesne modele biznesowe.Syntrade to projekt oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji. Nie jest to kolejny MLM. Portal ten to klasyczny, detaliczny sklep internetowy z dodatkową opcja znakomicie skonstruowanego programu lojalnościowego.
 
W asortymencie sklepu będą artykuły codziennego użytku znanych cenionych producentów. W przeważającej większości kosmetyki i chemia gospodarcza oraz art. biurowe:
Ziaja – pełna oferta
Eveline – pełna oferta
Marion - pełna oferta
Joanna – pełna oferta
Dax - pełna oferta
Bell – pełna oferta
Farmon - pełna oferta
Dermika - pełna oferta
Soraya - pełna oferta
Top Choice - pełna oferta
Green Pharmacy - szersza oferta w trakcie weryfikacji
Wilkilson
Energizer
Big-Active - Herbaty – pełna oferta
Kawa zielona( pojemności 250, 500 i 1000g
Ksylitol oraz produkty na jego bazie (w trakcie weryfikacji)
A także aktualnie wybrane produkty firm: Ajax,Ariel, Palmolive, E, Domestos, Rex, Bref, Cif, Vizir, Persil, Colgate, Virek
Do domu: worki na śmieci, folie aluminiowe, do pieczenia, rękawiczki, ściereczki, gąbki
Produkty biurowe – szeroki asortyment
 
Oficjalne uruchomienie sklepu nastąpi 7 października 2013r
 
Korzystając z tego sklepu zaoszczędzisz pieniądze kupując taniej. Miesiąc po starcie każdy aktywny partner otrzyma platformę z własnym sklepem internetowym. Od sprzedaży w sklepie otrzymywać będzie prowizje w wysokości 15-25%.
 
Najważniejszym aspektem projektu jest innowacyjny i dający nieograniczone możliwości zarabiania jest program partnerski. Oparty jest on na matrycy binarnej pozwalającej zarabiać do sześciu poziomów w dół. Warunkiem uzyskania pasywnego dochodu z 6 poziomów jest posiadanie dwóch bezpośrednio poleconych aktywnych partnerów. W przydatku braku poleconych zarabiać będziemy tylko do 4 lini, polecając 4 osoby dostajemy możliwość wstawienie klona i budowanie kolejnej struktury. Możemy czynność tą powtarzać w nieskończoność co nam daje możliwość generowania nieograniczonych dochodów. Sześć poziomów to tylko 126 osób.
 
 
System wynagrodzeń
 
Aby być zakwalifikowanym do wypłaty wynagrodzenia należy dokonać zakupów za 125 lub 250pkt - szczegóły w planie wynagrodzeń dostępnym na stronie Syntrade,  
 
Stałe wynagrodzenie z tytułu zakupów członków Twojej sieci
 
Brak opłat abonamentowych, członkowskich, ani zakupu starterów
 
Dostępne formy wypłat: FV, umowa zlecenie, do 90% premii w towarze.
Wynagrodzenie wypłacane z 6 poziomów matrycy (osoby aktywne)
Do wyliczenia wynagrodzenia branych jest pod uwagę 6-ciu najbliższych partnerów z każdej odnogi matrycy dokonujących kolejnych zakupów za wymagane minimum punktowe mających za sobą proces Szybkiego startu. Dzięki pomijaniu osób nieaktywnych (kompresja) partner otrzymuje wynagrodzenie zawsze z 6 aktywnych poziomów.
 
Wynagrodzenie dla danego poziomu to określony procent z wartości X wyliczanej na podstawie punktów za zakup członka sieci:
 
Premia szybki start za zakupy nowo rejestrowanych osób.
1. Wynagrodzenie wypłacane za pierwszy zakup/aktywację konta nowej osoby. Premia jest naliczana osobie polecającej oraz najbliższemu aktywnemu Up-Line.
 
 
Up-Line Premia
Osoba polecająca 20 PLN
Up-Line 16 PLN
 
Aby otrzymywać co miesięczną prowizje musimy być mieć status aktywny partner. Aktywacji dokonujemy po przez zakup produktów za minimum 70-80 PLN (moim zdaniem żaden problem, tym bardziej że wszyscy na co dzień kupujemy kosmetyki czy chemie gospodarczą) Jeśli tego nie dokonamy w pierwszym miesiącu zostaniemy usunięci z matrycy(z programu partnerskiego). W kolejnych miesiącach nie będzie obowiązku dokonywania zakupów maksymalnie do 6 miesięcy i przez okres nieaktywności nie zarobimy prowizji od obrotu grupy.
 
Od siebie dodam tylko, że zainteresowanie projektem przerosło moje oczekiwania. W trakcie fazy pre-launch, która zakończyła się 1 października podczas której zostało zaproszonych do współpracy wielu liderów. Obecnie nasza grupa jest największa w kraju.  
 
Rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich w dniu startu sklepu, 7 października 2013r.  po godz 23
 
SynTrade to Polska firma. Pełne dane spółki wraz z KRS zostaną opublikowane na stronie zaraz po jej uruchomieniu 7 października.
zarejestruj sie  http://www.syn-trade.pl/PL130771
Zapis IP locked

Nowy sklep partnerski
Strony: 1  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »___________________________________________________

Copyright (C) ForumMLM.pl