ForumMLM.pl

Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
Październik 18th, 2018, 6:05am

Strona główna | Pomoc | Szukaj | Uczestnicy | Logowanie | Rejestracja
ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu :: Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM ::

ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu
   Współpraca - konkretne propozycje MLM
   Podejmę współpracę
(Moderatorzy: Admin, Jarco)
   Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1 2  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj
   Autor  Wątek: Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM  (Czytano 404 razy)
kamil259

*

Zobacz Profil |

Re: Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM
« Odpowiedz #25 w: Sierpień 18th, 2011, 4:24pm »
Odpowiedz z cytatem | Zmień wiadomość

Witam, jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem dużych pieniędzy bez wychodzenia z domu to zapraszam na:
  www.kamilseweryn.implesite.pl

Tutaj otrzymasz wszystko w postaci jednego systemu! Twoja własna strona sqeeze page, zapis webinaru oraz formularze rejestracyjny + rewelacyjnie skuteczny mailing. A dodatkowo masz pełną kontrolę nad listą poleconych przez siebie osób!
Nauczysz się jak stworzyć maszynę internetową dzięki której będziesz miał możliwość realnego zarabiania pieniędzy przez internet.

Pozdrawiam:
Kamil
Zapis IP locked
239
MLM.pl Junior
**

MLM.pl Forum

7810601
Zobacz Profil | WWW | E-mail

« Odpowiedz #26 w: Październik 3rd, 2011, 10:33pm »

Zapraszam na videokonferencje.  
Środa godzina 20:30 (5.10.2011, 10.10.2011, 12.10.2011)    
  www.sztabka.zlotodlakazdego.pl  

W lewym dolnym rogu strony kliknij "Dowiedz się więcej" wpisz swój email oraz numer osoby zapraszającej czyli 239  

Posłuchaj prezentacji na żywo ! To nic nie kosztuje. Potem skontaktuj się ze mną lub zadawaj pytania po zakończeniu prezentacji.  

Wszystko odbywa się w każdy poniedziałek i środę o 20:30 na żywo!!!  

Zapraszam serdecznie,  
Renata  
ID 239  

on Styczeń 12th, 2010, 10:08pm, mattww wrote:
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM, najchętniej przez internet (ale nie koniecznie). z uwagi że nigdy tak nie pracowalem potrzebowałbym pomocy od osoby wprowadzającej - jak najlepiej zacząć. Umiem projektować strony internetowe wiec to tez może okazać się bardzo przydatne. Konkretne oferty proszę kierować na adres mlm@unicode.com.pl .
Pozdrawiam

Zapis IP locked

Bezpłatna rejestracja oraz wszelkie szczegóły na www.sztabka.zlotodlakazdego.pl
Zapraszam
Renata
Noricum Polska Sp. zo. o.
mireczek
MLM.pl Junior
**

« Odpowiedz #27 w: Październik 28th, 2011, 7:01pm »

Prawie każdy z nas dostrzega ile szans w życiu zostało nie wykorzystanych, i ile możliwości zaprzepaszczonych. Z czasem uczymy się więcej i szybciej, w jaki sposób rozpoznawać drogi które są dla nas naj korzystniejsze, a jednocześnie nie zaprzepaścić kolejnej szansy.  Tą szansą na którą się napotkałeś dzisiaj to jeunesse global. Chcę ci przestawić firmę która oferuje niespotykane dotąd możliwości zarobkowe, ale i szansę w partycypowaniu w dwóch naj większych trendach ekonomicznych jakimi są zdrowie i uroda. Jeunesse global, powstała by dać ogólnodostępną ofertę innowacyjnych  produktów, powstrzymujących starzenie się w zakresie żywienia i pielęgnacji skóry. Nawet nazwa jeunesse  przywołuje silną symbolikę tej misji, bo znaczenie nazwy oznacza młodość. Zapotrzebowanie rynku na tę kategorie produktów nigdy nie było większe. Faktem jest że termin tendencja, nie może już być dłużej używany by opisać popyt na tym rynku. Wzrost średniej wieku populacji, w połączeniu z równoległym  rozwojem przemysłu produktów odmładzających, wykreował dziś najbardziej znaczący megatrend socjalny i ekonomiczny na świecie. Ten rynek nigdy się nie zmniejszy. Praktycznie oznacza to, biorąc pod uwagę ogromne zapotrzebowanie konsumenckie, potężne możliwości biznesowe dla zespołu jeunesse.  Megatrend oznacza mega-biznes. Wyraźny prosty i mocny. Oferowany przez jeunesse system wynagrodzeń zmienia życie, dostarczając wiedzy, możliwości i zdolności do tworzenia oraz powiększania długoterminowej niezależności finansowej.  System Wynagradzania w Jeunesse Global wypłaca prowizje od wartości sprzedaży tygodniowych, bez ograniczenia liczby poziomów, na których można zarobić prowizje. Zarabia się na sprzedaży produktów Jeunesse swoim klientom oraz tworzeniu i budowaniu organizacji Niezależnych Przedstawicieli Sprzedaży
 którzy sprzedają produkty Jeunesse, a także sami je stosują.
Poznając coraz bardziej niewiarygodnie fantastyczne i zaawansowane właściwości produktów powstrzymujących starzenie się Jeunesse, coraz bardziej zechcesz rekomendować i polecać je innym. Dzielenie się innowacyjnością produktów i wiedzą o nich jest kluczem do Twojego sukcesu. Twój dochód będzie wprost proporcjonalny do Twojego wysiłku w reklamowaniu i sprzedaży produktów innym ludziom, takim jak Ty.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie na adres samuel5434@gmail.com
Lub wejdź na stronę http://www.rychlewski.jeunesseglobal.com/
Możesz też już dziś zarejestrować się w darmowym systemie szkoleń. http://www.magiasukcesu.com/359

Zapis IP locked
rybak1905

*

MLM.pl Forum - obiektywne forum o Marketingu Wielopoziomowym

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #28 w: Listopad 22nd, 2011, 7:37pm »

Witam ,    
Zapraszam do zapoznania się ze wstępnymi informacjami na temat marketingu wielopoziomowego, a także firmy, w której pracuje i zachęcam do podjęcia ewentualnej współpracy, na zamieszczonej stronie internetowej.  

http://ludziesukcesu.manifo.com/
Zapis IP locked
LEXT.pl

*

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #29 w: Listopad 28th, 2011, 10:46am »

Do zadań Przedstawiciela należy dotarcie do poszkodowanych w wypadkach jak również osób które ucierpiały  w wyniku błędów lekarskich czy urzędniczych. Przedstawiciel podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej. Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i być menadżerem.
Wymagania:
Wykształcenie – minimum średnie  
Niekaralność i dobra opinia w środowisku  
Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania  
Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy  
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej  
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy (system MLM)
Materiały szkoleniowe
Wsparcie merytoryczne
Ciekawy system Nagród dla NAJLEPSZYCH  

Zapis IP locked
aniazori

*

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #30 w: Styczeń 7th, 2012, 5:48pm »

zapraszam na www.aniazori.mojeori.pl
Zapis IP locked
michaldrb

*

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #31 w: Luty 13th, 2012, 3:53pm »

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!BARDZO DOCHODOWY BIZNES!!!
Przedstawiciel/Menadżer

DRB Centrum Odszkodowań Spółka z o.o. jest jedną z największych i najaktywniej działających firm na rynku Odszkodowań. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Reprezentujemy je w kontaktach z ubezpieczycielem i dokładamy wszelkich starań, by uzyskać w ich imieniu jak najwyższe odszkodowanie.

W związku z ciągle rosnącą pozycją naszej firmy na rynku poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Przedstawiciel/Menadżer
Zakres obowiązków:
dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach i podpisanie umowy
obsługa klientów wskazanych przez Spółkę
po zdobyciu doświadczenia rekrutowanie współpracowników i budowanie własnej struktury.

Oferujemy:
skuteczny system pozyskiwania klientów zapewniający stałe wysokie przychody,
skuteczny system szkoleń,
wysokie zaliczki i wynagrodzenia prowizyjne,
atrakcyjny system motywacyjny,
umowę zlecenie lub współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej
pracę stałą lub dodatkową.

Aplikacje (CV ze zdjęciem ) prosimy przesyłać na adres:
michalk444@vp.pl, tel:665439058
Zapis IP locked
Tian-De

*

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #32 w: Marzec 4th, 2012, 9:29am »

Zapraszam do współpracy w firmie TianDe. Firma oferuje produkty podobne do avon czy też oriflame, lecz plan marketingowy jest znacznie lepszy.
Więcej informacji:
http://www.tian-de.pl
Zapis IP locked
kstrazak

*

Zobacz Profil | E-mail

« Odpowiedz #33 w: Marzec 26th, 2012, 3:03pm »

Witam  
 Jeżeli jesteś zainteresowany budowaniem własnego biznesu z firmą, która dopiero wchodzi na polski rynek i o której w niedługim czasie będzie głośno- to zapraszam na moją stron www.globalwealthtrade.com/kamil  
 Przekonaj się jak niesamowity plan wynagrodzenia oferuje ta firma.  
 Jeśli maż dodatkowe pytania proszę o kontakt:  
 e-mail: kstrazak@gmail.com  
Zapis IP locked
wladek2001
MLM.pl Junior
**

Zarabiaj Na Portalu Społecznościowy m.

Polskie aukcje 10 groszowe
« Odpowiedz #34 w: Sierpień 25th, 2012, 11:34am »

Tu masz pomysł jak zarabiać przez internet.   NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI I FANTASTYCZNA ZABAWA,     BEZ PRZYPISYWANIA JAKIEJKOLWIEK IDEOLOGI, BEZ BUDOWANIA SZKLANYCH DOMÓW- POPROSTU POLECASZ INNYM AUKCJE I ZARABIASZ!!!     https://www1.za10groszy.pl/start/494156885/index.html
Zapis IP locked
TianDe1

*

TianDe - niebiańska doskonałość

Zobacz Profil | E-mail

« Odpowiedz #35 w: Październik 13th, 2012, 1:56pm »

witam
zapraszam do współracy z TianDe, firmą która dopiero wchodzi na rynek Polski i Europejski, dlateg też mamy duże możliwości budowania swoich struktur i zdobywania nowych klientów.
nasz adres e-mail: tiande.bialystok@gmail.com

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą w systemie MLM, najchętniej przez internet (ale nie koniecznie). z uwagi że nigdy tak nie pracowalem potrzebowałbym pomocy od osoby wprowadzającej - jak najlepiej zacząć. Umiem projektować strony internetowe wiec to tez może okazać się bardzo przydatne. Konkretne oferty proszę kierować na adres mlm@unicode.com.pl .
Pozdrawiam

Zapis IP locked
NPConcept

*

Zobacz Profil |

« Odpowiedz #36 w: Listopad 14th, 2012, 6:44pm »

Firma NPConcept  Polska, wyłączny dystrybutor  włoskich akcesoriów wyposażenia wnętrz   Arredamenti Italia  oraz naczyń do gotowania i smażenia Ballarini,  poszukuje konsultantów do sprzedaży i promocji swoich produktów na terenie Wojewódzwa Mazowieckiego, Małopolskiego, Sląskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego. Interesują nas również osoby posiadające własną strukturę sprzedaży.  
Poszukujemy osób  operatywnych  i dyspozycyjnych, lubiących kontakt z ludźmi.  Mile widziane doświadczenie handlowca lub konsultanta sprzedaży bezpośredniej. Nie stawiamy ograniczeń  wiekowych czy wymagań odnośnie wykształcenia. Kryterium decydującym jest uczciwość,  kultura osobista i sumienność.  
Oferujemy ciekawą i perspektywiczną pracę, atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży oraz możliwość rozwoju zawodowego.  Osobom  najbardziej zaangażowanym  i skutecznie realizującym powierzone zadania zaproponujemy w przyszłości stałe warunki zatrudnienia .  
Prosimy o zapoznanie się z naszym portfolio na stronie internetowej www.npconcept.eu    
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt za pomocą naszej strony internetowej    
  lub na adres office@npconcept.eu  
Z poważaniem  
NPConcept  

Zapis IP locked
thingler

*

Zobacz Profil | WWW |

« Odpowiedz #37 w: Grudzień 4th, 2012, 8:48pm »

Zarabiaj na zakładaniu darmowych kont bankowych 70 zł za rejestracje Wystarczy się zarejestrować  

http://goo.gl/ilmNg  

<a href="http://www.eco-project.pl">ECOPROJECT kolektory słoneczne za klienta 300 zł</a>

Pozdrawiam
Zapis IP locked

http://www.eco-project.pl
nigraS
MLM.pl Junior
**

Masz telefon? Zarabiaj na nim - AdKash - nowy MLM

1419313
Zobacz Profil | WWW |

« Odpowiedz #38 w: Luty 20th, 2013, 9:54am »

AdKash. Nowy MLM do którego użytkownicy sami się do nas zgłaszają.
W tym biznesie nie musisz nikogo namawiać - sami sie do Ciebie zgłoszą!

Twoim zadaniem jest jedynie reklamować biznes, aby wiedzieli do kogo mogą się zgłosić z prośbą o rejestrację.

Moja strona: www.nigras.adkash.nl

a po więcej informacji zapraszam na www.adkash.nl
Zapis IP locked

Nowy MLM właśnie dla Ciebie !
wor(l)d AdKash.
Zarabiaj na telefonie komórkowym.
- tu istnieje nawet darmowa rejestracja !
Strony: 1 2  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »

Copyright (C) ForumMLM.pl