ForumMLM.pl


Miło nam jest Cię powitać :-). Wybierz: Logowanie / Rejestracja.
Kwiecień 7th, 2020, 6:40pm

Strona główna | Pomoc | Szukaj | Uczestnicy | Logowanie | Rejestracja
ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu :: Firma MLM 100% prowizji Wspolpraca ::

   ForumMLM.pl - Forum Network Marketingu
   Firmy MLM
   Firmy MLM
(Moderatorzy: Admin, Jarco)
   Firma MLM 100% prowizji Wspolpraca
« Poprzedni temat | Następny temat »
Strony: 1  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj
   Autor  Wątek: Firma MLM 100% prowizji Wspolpraca  (Czytano 131 razy)
Robert_Sas

*MLM.pl Forum - obiektywne forum o Marketingu Wielopoziomowym

   
Zobacz Profil |

Posty: 4
Firma MLM 100% prowizji Wspolpraca
« w: Luty 7th, 2014, 1:51am »
Odpowiedz z cytatem | Zmień wiadomość

Empower Network
 
Mamy do czynienia z unikalnym planem marketingowym, ale o tym za chwilę...
 
Co jest produktem?
 
Narzędzia marketingowe do promowania swojego biznesu w internecie. Możemy skorzystać z 4 narzędzi:
 
1. Otrzymujemy kompletny system blogowy, gotowy do użycia, System blogowy, którego ranga w internecie jest bardzo wysoka i ciągle rośnie, a co za tym idzie jest skuteczniejsza w pozycjonowaniu. Platforma jest zoptymalizowana pod kątem SEO i w pełni integruje się z sieciami społecznościowymi. Całość ma na celu jak najlepsze wypozycjonowanie naszego biznesu w sieci.
 
Koszt: 25$ miesięcznie
 
Jest to produkt obowiązkowy.
 
Produkty dodatkowe:
 
2. Inner Circle - szkolenia audio ze sprawdzonych strategii generowania ruchu, konwersji odwiedzin na cash-flow. Wywiady z najlepiej opłacanymi marketerami osiągającymi najlepsze rezultaty w swej pracy.
 
Koszt: 100$ miesięcznie
 
3. Costa Rica Mastermind - ponad 16h materiałów szkoleniowych video poświęconych marketingowi, SEO, sekretom copywritingu
 
Koszt: 500$ jednorazowo
 
4. $15K Formula - szkolenie, wiedza, która pomoże zacząć osiągać dochody conajmniej $15K miesięcznie.
 
Koszt: 1000$ jednorazowo
 
PLAN MARKETINGOWY
 
I tutaj mamy do czynienia z bardzo nowatorskim, ciekawym planem marketingowym, który może przynieść ogromne prowizje. Najpierw zostajemy partnerem, comiesięczna opłata administracyjna 19,95$.
 
Opłaty za produkty, np. 25$ nie płaci się firmie tylko tak na prawdę automatycznie, bezpośrednio osobie, która zaprosiła Cię do biznesu. Mamy tutaj do czynienia z biznesem gdzie 100% pieniędzy wydanych na produkty jest przeznaczona na prowizje!
 
Jak płacone są prowizje
 
Jeśli zakupiłeś produkt za 25$ i zapiszesz bezpośrednio pod siebie pierwszą osobę, która też kupi produkt za 25$, otrzymasz nie 1%, 2% czy nawet 10%, otrzymujesz 100% prowizji czyli całe 25$ idzie na Twoje konto.
 
Zgodnie z planem kompensacyjnym, każdy partner "przepuszcza" 2giego, 4tego, 6tego, a następnie co +5go partnera (11, 16, 21, itd). Oznacza to, że druga zapisana przez Ciebie osoba będzie "przepuszczona" do Twojego sponsora, czyli, że prowizja zostanie przekazana Twojemu sponsorowi. Technicznie system pamięta, że jesteś sponsorem tego nowego członka, ważną rzeczą jest to, że ta osoba będzie częścią grupy POWERLINE Twojego sponsora, ale nie Ty.
 
Brzmi nieuczciwe? Niebardzo ... i tu dobra wiadomość:
 
Każdy z Twoich bezpośrednio poleconych (tzn. jeśli jest 1szy, 3ci, 5ty, 7my, 8my, 9ty, 10ty itd) partnerów, jest częścią Twojej grupy POWERLINE. Oznacza to, że te osoby będą "przepuszczać" (PASSUP) swoją 2gą, 4tą, 6tą, 11tą itd sprzedaż do Ciebie. Następnie każdy z tych "przepuszczanych" partnerów, będzie także "przepuszczał" swoje 2gie, 4te, 6te itd sprzedaże dla Ciebie. Oraz ich partnerzy też ... itd.
 
http://i49.tinypic.com/24e6gpw.jpg
 
* Czerwona strzałka biegnie od sponsora do osoby bezpośrednio przez niego poleconej, niebieskie strzałki przerywane pokazują, kto otrzyma wypłatę prowizji - pamiętaj - Empower Network płaci 100% prowizji bezpośrednio do naszych partnerów!
 
Daje to niesamowite możliwości zarobkowania, a ponadto - pomaga Ci budować grupę i umożliwia pracę grupy dla Ciebie!
 
Pierwszej wpłaty dokonujemy natychmiastowo kartą, a później otrzymujemy dostęp do wewnętrznego portfela eWallet, w którym mamy więcej różnych możliwości wypłat (na konto bankowe, na kartę, możliwość zamówienia karty prepaidowej).
 
Po zostaniu partnerem otrzymujemy dostęp do 8 lekcji, 8 materiałów video, które krok po kroku prowadzą przez cały biznes. Otrzymujemy narzędzia w postaci stron przechwytujących, materiałów video za pomocą, których możesz reklamować biznes Empower i budować swoja organizację.
 
O firmie
 
Wszelkie aktualne informacje o firmie można znaleźć na stronie firmowej empowernetwork.com w dokumentach Terms & Conditions, Refund Policy, Privacy, Earnings Disclosure.
 
Empower Network, LLC
146 Second Street North
St. Petersburg, Florida 33701
Suite 201
 
tel: 1-888-262-1934
 
Firma została zarejestrowana 7 listopada 2011.
Z biznesu korzysta wielu znanych marketerów, m.in. osoby z rankingu MLM "Top Earners Hall Of Fame January 2013" - Simon Stepsys – Banners Broker UK $2,400,000, a w Empower Network ma 9 miejsce w top 10, Lawrence Tam – Empower Network USA $1,560,000
 
 
INFO/REJESTRACJA: www.sasrobert.wordpress.com
Zapis IP locked
Strony: 1  Odpowiedz | Zawiadom o odpowiedziach | Wyślij Wątek | Drukuj

« Poprzedni temat | Następny temat »___________________________________________________

Copyright (C) ForumMLM.pl